float:right;margin:008px 8px

Gribam, varam, spējam, protam

Draudzīgs aicinājums ciemoties TLB Sestdienas skolā 27. janvārī

 

 

TLB Sestdienas skolu šogad apmeklē cits par citu talantīgāki 47 bērni. Ja vien tev izdevies viņus redzēt sarīkojumos, tad zini, ka skolēni prot ļoti skaisti koklēt, dziedāt, dejot, deklamēt un spēlēt teātri. To visu viņi apgūst reizi nedēļā vienlaikus ar latviešu valodas mācībām. Tomēr jāatzīst, ka visas skolas saimes spējas un talanti sniedzas daudz tālāk par sestdienu rītiem un Latviešu centra bērziem.

 

Šogad 27. janvārī Draudzīgā aicinājuma zīmē Toronto Latviešu biedrības skolēni, vecāki un skolotāji pārsteigs skatītājus, rādot, ko citu viņi GRIB, VAR, SPĒJ un PROT. Dziedās lieli un mazi, daži spēlēs akordeonu, vijoli un klavieres, bet vēl citi radīs mūziku ar krūzēm! Viens no jaunākajiem dalībniekiem klātesošos izklaidēs, uz brīdi pats pārvērsdamies par burvju mākslinieku. Neizpaliks arī skolēnu gatavotās dokumentālās filmas, dejošana un kūku cepšana.

 

Sarīkojuma koordinatore Sandra Kalniņa kopā ar grupiņu entuziastisku vecāku plāno interesantas papildus aktivitātes sarīkojuma otrajā daļā. Piemēram, varēs izvēlēties piedalīties loterejā, doties šķēršļu gājienā, vai izgatavot balona puķi.

 

Vairāki skolēni izstādīs savus gatavotos mākslas darbus (gleznas, zīmējumus, audumus) izstādē, kura būs apskatāma sarīkojuma sākumā un mielasta laikā.

 

Draudzīgo aicnājumu vadīs ar labu humora izjūtu apveltītais Arnis Kalniņš, bet to, ko uz skatuves darīs skolas darbvede Ilze Jacko un kāds talants piemīt skolotājai Ilzei Maksiņai Tev atliek minēt un redzēt!

 

Esi mīļi aicināts atnākt uz TLB Sestdienas skolas

Draudzīgo aicinājumu 2018.gada 27. janvārī pulksten 12:00 Rīgas zālē

un savām acīm skatīt visu to, ko mēs

GRIBAM, VARAM, SPĒJAM, PROTAM!